zawsze do dyspozycji Klienta

Usługi budowlane obiektów stalowych, produkcja konstrukcji metalowych.

zawsze do dyspozycji Klienta

Transport i spedycja na trasach krajowych i międzynarodowych (Polska – Włochy)

O NAS

PPHU MAXBUD Paweł Socik

Firma istnieje na rynku od 1996 roku. Początki naszej działalności to przede wszystkim współpraca z międzynarodową firmą YORK INTERNATIONAL chłodnictwo i klimatyzacja w zakresie budowy komór chłodniczych w sieciach super marketów i obiektów związanych z przetwórstwem i przechowalnictwem spożywczym na terenie całego kraju: Makro Cash and Carry Polska SA, Carrefour Polska, Hypernova, Intermarché, Champion, E.Leclerc, Mc Donald’s, i wiele innych.

Rozwój firmy zbudowany na bazie doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, pozwolił na samodzielne wykonywanie i nadzór nad indywidualnymi inwestycjami związanymi z budową obiektów z płyt warstwowych.

Profil działalności

Obecnie realizujemy projekty w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę inwestycji od projektu w 2006 roku poszerzyliśmy swoją działalność o produkcję bram segmentowych w nowowybudowanym obiekcie w Godlewie Wielkim (gm. Nur). Zaufało nam wiele firm na stałe współpracujących z nami w zakresie budowy obiektów z płyt warstwowych (hale, mroźnie, chłodnie, ubojnie, pawilony).

OFERTA – USŁUGI BUDOWLANE

Budowa obiektów przemysłowych

Budujemy wszelkiego rodzaju obiekty w oparciu o technologię stalowych i lekkiej obudowy na bazie płyt warstwowych.

budowa obiektów przemysłowych takich jak:
– hale przemysłowe
– obiekty handlowe
– chłodnie
– mroźnie
– magazyny
– budynki inwentarskie

Nasze materiały

Materiały używane do budowy obiektów i produkcji bram sprowadzamy bezpośrednio od producentów krajowych i europejskich. Wszelkie stosowane przez naszą firmę materiały i produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Jakość usług

Dla potrzeb naszych klientów oferujemy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, niezbędny sprzęt oraz bezcenne doświadczenie zapewniające tym samym terminowe i rzetelne wykonawstwo.

Produkcja konstrukcji stalowych

Zajmujemy się również produkcją konstrukcji metalowych, bram przemysłowych i garażowych. Stale wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające najwyższą jakość oraz szybkość realizacji inwestycji przy zachowaniu stosunkowo nie wiekkich kosztów.

produkcja:
– konstrukcji stalowych
– bram garażowych i przemysłowych

OFERTA – USŁUGI TRANSPORTOWE

OBSZAR DZIAŁANIA

Jeździmy na trasach krajowych i międzynarodowych. Główny kierunek to Polska – Włochy

TABOR

Pojazdy marki SCANIA i MAN z naczepami typu plandeka oraz chłodnia o ładowności do 24ton. Chłodnie typu multitemperatura wyposażone w ściany grodziowe oraz agregaty z termografem. Plandeki oraz firanki ładowane górą, bokiem, tyłem. 

PRZEWOŻONE TOWARY

Przewozimy towary neutralne oraz towary wymające kontrolowanej temperatury.

SYSTEM GPS

SATELITARNY

SYSTEM

MONITOROWANIA

OFERTA – HODOWLA RYB

Wylęg i hodowla sandaczy

Rybami zajmujemy się z pasji. Jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmujących się wylęgiem oraz hodowlą sandacza.

GALERIA

« 1 z 2 »
« 2 z 3 »